Self Defense

Self Defense 

Eski çağlarda insanlar beraberlik ve birliğin olduğu kardeşçe bir ortamda yaşamaktaydılar. Ne yazık ki mülkiyet, biriktirme ve servet yapma isteği insanlar arasında sınıflandırmalara ve  birbirlerinden uzaklaşmalarına yol açmaya başladı. Eşitlik, birlik ve beraberliğin yerini düşmanlık, kıskançlık ve ayrımcılık aldı. İnsani, doğal ve gerçek değerler önemsenmemeye başladı ve üst sınıf - alt sınıf ortaya çıktı. Bu eşitsizlik insanlar arasında kin ve nefrete yol açtı, sevgi ve saygı giderek azalmaya başladı. Sevgi ve saygının olmadığı bir ortamda, savaşlar, kavgalar ve saldırılar artarak devam etti. Böyle şiddetli bir ortamda yaşayan insanlar kendilerini korumasız hissettiler ve bu his stres içinde yaşamaya neden oldu. Stres de insanların yaşam kalitesinde ciddi sıkıntılar ortaya çıkardı. 

Meşru Müdafaa

Bir insanın saldırı altındayken, saldırıyı durdurmak veya etkisini azaltmak amacıyla orantılı bir şekilde kendini savunması, meşru müdafaa kapsamına girer ve bu, dünyada bireye tanınan temel bir haktır. Meşru müdafaada orantılı güç olması şarttır. Örneğin yumrukla saldıran bir kişinin karşısında ateşli silah kulanmak orantısız güç kapsamına girer ve meşru müdafaa sayılmaz.

 

Self Defense ve Dövüş sanatları

 Savunma sanatları (savaş sanatları, savaş sporları) birbirinden etkilenerek çeşitli sistemler ve stiller ortaya koyar.

 

 Eskişehir Self Defense

Biz Arad Global Club olarak, tüm bu sistemleri analiz ederek özel bir kombinasyon ortaya koymaktayız. Bizim kullandığımız sistem; güçlü, etkili, pratik  bir sistemdir ve her yaş için rahatça kullanılabilir.

Muay Thai, Boks ve Brezilya Jiujitsusun dan ilham alarak farklı ve özgün bir sistem ortaya koymaktayız. En kısa zamanda bu başarıyı elde etmek için Arad Global Club sizlere bu alanda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Eskişehir Self Defense merkezimizde sizlere özel paketler sunarız.

 

Eskişehir Self Defense

kayıt sistemi

Eskişehir Self Defense Merkezi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için, verilen iletişim bilgileri ile lütfen iletişime geçiniz ve randevu alınız. Eskişehir Self Defense Merkezi, sizlere özel ve sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

 

Eskişehir Self Defense

 iletişim Bilgileri

Websitemiz: www.aradglobalclub.org

Mail Adresimiz: info@aradglobalclub.org

Tel: 0222 332 1232

Fax: 0222 332 1233

GSM ve WatsApp no: 0 552 252 00 26

Arad Global Club olarak , Eskişehir  Self Defense Merkezinde sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 

for more information

CONTACT US NOW
Share
Arad Global Club © 2017 All Rights Reserved.