Boks 

Boksun tarihi eski Yunan ve Romaya kadar uzanmaktadır. O zamanki dövüşler kuralsız ve acımasızdı , genellikle boksörlerden biri ölene kadar maçlar devam etmekteydi.  Bir süre sonra yasaklanan Boks, 18. yüzyılın başlarında İngiltere’de, 19. yüzyılın başlarında  ABD ’de  ortaya çıkmaya başladı. Muhammed Ali neredeyse herkesin tanıdığı 1970’lerin efsanevi bir boksörüdür  ve birçok boksöre de ilham kaynağı olmuştur.   

Boks sert, zor ve yorucu bir spordur. Bu nedenle boks  yapan bir  sporcu iyi bir kondisyon ve koordinasyona sahip olmalıdır. Boksör olmak için doğru, istikrarlı ve etkili antreman yapmak gerekir. Koşmak, ip atlamak, kum torbası çalışmaları, lapa çalışmaları, gölge boks vs... İyi bir performansa sahip olabilmek isteyen boksörler;  alanında uzman, kaliteli  bir hoca eşliğinde çalışmalıdırlar.

Eskişehir Boks Kulübü

Eskişehir Boks Kulübünde, tecrübeli, uzman ve  aynı zamanda teorik açıdan derin bilgiye sahip olan hocalarımız ile sizlere bu alanda kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

 

Eskişehir Boks Kulübü

kayıt sistemi

Eskişehir Boks Kulübü randevu sistemi ile çalışmaktadır. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için, verilen iletişim bilgileri ile lütfen iletişime geçiniz ve randevu alınız.  Eskişehir Boks Kulübü hocaları, sizlere özel ve sonuç odaklı çözümler ve paketler sunarak yardımcı olacaklar.

 

Eskişehir Boks 

iletişim Bilgileri

Websitemiz: www.aradglobalclub.org

Mail Adresimiz: info@aradglobalclub.org

Tel: 0222 332 1232

Fax: 0222 332 1233

GSM ve WatsApp no: 0 552 252 00 26

Arad Global Club olarak , Eskişehir  Boks Kulübünde sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

for more information

CONTACT US NOW
Share
Arad Global Club © 2017 All Rights Reserved.